Oferta

PRODUKTY

Pompy ciepła

Pompa ciepła przekształcają darmową energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, wodzie lub powietrzu przy pomocy energii elektrycznej w ogrzewanie domu i ciepłej wody użytkowej. Idealnie nadają się nie tylko do nowych budynków ale także do modernizacji istniejących systemów ogrzewania. Pompy ciepłą gwarantują niskie koszty eksploatacji i wysoki zwrot inwestycji.

Kolektory słoneczne

Kolektory słoneczne wykorzystują darmową energię promieniowania słonecznego. Idealnie nadają się jako wspomaganie podgrzewu ciepłej wody ale również jako wspomaganie centralnego ogrzewania i ogrzewania wody basenowej. 

Kotły grzewcze

Dzisiejsze kotły małej oraz średniej mocy to kompaktowe urządzenia w które została wbudowana znaczna część kotłowni. Przy najprostszych systemach ogrzewania nie ma już potrzeby stosowania dodatkowych pomp obiegowych oraz naczynek przeponowych gdyż wszystko jest już zawarte w obudowie kotła. Większość sprzedawanych kotłów to urządzenia wiszące dzięki którym zyskujemy dużo miejsca w kotłowni. Dzięki zastosowaniu automatyki pogodowej oraz kondensacji zyskujemy energooszczędne rozwiązanie systemu grzewczego. Kotły gazowe lub olejowe firmy Viessmann zagwarantują podstawę bezawaryjnej instalacji grzewczej.

System wentylacji mechanicznej (rekuperacja)

Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła z powietrza wywiewanego. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu wymiennika ciepła. Dodatkowo można zwiększyć sprawność podłączając do rekuperacji wymiennik rurowy, gruntowy lub nagrzewnice.

Zastosowanie rekuperacji niesie za sobą szereg korzyści począwszy od podniesienia komfortu przez stały dopływ świeżego filtrowanego powietrza, zmniejszenie kosztów ogrzewania, zmniejszenie kosztów na etapie budowy domu (można zrezygnować z murowanych kominów oraz zrezygnować z części otwieranych okien. Jest to idealne rozwiązanie dla alergików - ochrona przed zagrzybieniami dzięki usuwaniu wilgoci. Uwalniamy się również od nieprzyjemnych zapachów i szkodliwych zanieczyszczeń.

Stacje uzdatniania wody

Zła jakość wody to niestety dość powszechna sytuacja z jaką się stykamy Skutkiem zanieczyszczeń wody jest szybsze zużycie urządzeń gospodarstwa domowego: pralki, zmywarki, armatura wodna ale także kotły grzewcze. Stacje uzdatniania wody wodociągowej lub z własnego ujęcia są idealnym rozwiązaniem dla wody złej jakości. Posiadają inteligentną automatykę, która uruchamia proces regeneracji złoża w zależności od rzeczywistego zużycia wody co zapewnia małe zużycie wody do płukania (istotne przy braku kanalizacji miejskiej).

Grzejniki i osprzęt

Grzejniki firmy Viessmann oferowane są jako uniwersalne do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia, jak również w wersji łazienkowej. Atrakcyjne wzornictwo grzejników pozwala na wkomponowanie ich we wnętrzach pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych, użyteczności publicznej i wielu innych. Zapewniająca efektywne oddawanie ciepła konstrukcja grzejników korzystanie wpływa na podniesienie sprawności całego systemu grzewczego.


USŁUGI

Zakres świadczonych usług obejmuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie instalacyjnym.

Dzięki stałemu rozwojowi naszych zawodowych kompetencji jesteśmy w stanie trafnie zaoferować rozwiązania systemu dla indywidualnych potrzeb klientów. Każdy klient jest dla nas ważny, począwszy od małych domków jednorodzinnych a skończywszy na dużych obiektach instytucjonalnych.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług od doboru urządzeń, projektowania, montażu oraz serwisu z zakresu instalacji:

# centralnego ogrzewania

# wodnej i kanalizacyjnej

# elektrycznej (automatyka)

# gazowej

# odnawialne źródła energii OZE


Wykonujmy prace na każdym etapie inwestycji - począwszy od pierwszych etapów budowy po modernizację istniejących instalacji.

Aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania nasz dział serwisu przez 24 godziny zapewnia opiekę nad urządzeniami począwszy od pierwszego uruchomienia poprzez przeglądy i czynności serwisowe.

Posiadamy własny magazyn części zamiennych do urządzeń Viessmann.

 

 

FINANSOWANIE

 

Limit remontowy w Credit Agricole Bank Polska S.A.

 • Wygodny i innowacyjny system finansowania.
 • Kwota kredytowania od 10 000zł do nawet 80 000zł.
 • Możliwość dopasowania spłaty zadłużenia do ograniczeń budżetowych – Spłatę zadłużenia możesz rozłożyć na okres od 24 do 96 miesięcy. 
 • Uproszczone procedury: 
  • bez poręczycieli, 
  • bez zabezpieczeń hipotecznych, 
  • bez wizyty w banku.
 • Niskie oprocentowanie tylko 5,8% (w skali roku).
 • Do zawarcia umowy wystarczy tylko dowód osobisty i wyciąg z konta!

 

Symulator ratalny dla kwoty 10 000 zł 

OKRES KREDYTOWANIA:
24 m-ce 60 m-cy 96 m-cy
465,83 214,46 153,14